شبکه خانه هوشمند

یکی از مهمترین پارامتر ها برای انتخاب یک سیستم هوشمند مناسب برای خانه. دارا بودن شبکه خانه هوشمند استاندارد است! خانه های هوشمند تحت پروتکل های مختلف و متعددی کار میکنند. این پروتکل ها میزان اعتماد و دقت سیستم را تعیین میکند. اگر پروتکل بورد کمی داشته باشد. یا نویزگیری بالایی داشته باشد و تعداد دستگاه های کمی را پوشش دهد قطعاً پروتکل مناسبی نخواهد بود. امن ترین و مناسب ترین پروتکل های موجود. پروتکل های مورد استفاده در صنعت میباشند.

پروتکل S-BUS یک استاندارد شبکه بین المللی صنعتی میباشد. که بسیاری از تجهیزات تحت شبکه از آن بهره میبرند. بورد فوق العاده زیاد. حداقل نویز و پشتیبانی از تعداد بسیار زیادی از دستگاه ها از مزیت های این پروتکل میباشد. یکی دیگر از مزایای این شبکه انتقال تغذیه و دیتا بر روی یک کابل میباشد. با استفاده از یک کابل CAT6 به سادگی امکان انتقال برق مورد نیاز. و داده های شبکه به هر یک از دستگاه ها ممکن خواهد بود. یکی از دلایل امن بودن این پروتکل دیفرانسیلی بودن خطوط داده است.

با استفاده از یک پروتکل مناسب و استاندارد با حداقل سیم کشی و بالاترین دقت میتوانید یک سیستم حرفه ای را پیاده سازی کنید. پروتکل خانه هوشمند HBB با بهره گیری از پروتکل RS-485 امکان پشتیبانی از کلیه تجهیزات متصل به شبکه SBUS را دارد. همچنین در محصولات بیسیم و ارتباطات برون شبکه ای استفاده از بستر UDP امکان مشاهده زنده تغییرات و کنترل تجهیزات به صورت لحظه ای و سریع را فراهم میکند.

نظراتتون رو با ما در میان بگذارید 😉 

پروتکل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *