محصولات HBB دارای 1 تا 3 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش میباشند. گارانتی محصولات تنها با شرایط زیر قابل پذیرش خواهند بود:

 •  محصولات HBB دارای برچسب گارانتی یا کارت گارانتی میباشند که تنها در صورت سالم بودن و عدم مخدوش بودن برچسب گارانتی قابل قبول خواهند بود. هر گونه دستکاری و آسیب دیدگی برچسب گارانتی باعث باطل شدن گارانتی خواهد شد.
 •  از آنجایی که محصولات هوشمندسازی یک محصول نیمه تخصصی محسوب میشوند لذا نیازمند نصب اصولی و دقیق توسط افراد مسلط به تجهیزات برقی و شبکه میباشد. هر گونه آسیب دیدگی فیزیکی و فنی دستگاه ناشی از نصب غیر اصولی و غیر استاندارد شامل شرایط گارانتی نخواهد بود.
 • هیچ یک از محصولات از IP کلاس ضدآب یا ضد ضربه برخوردار نیستند، لذا هر گونه آسیب فیزیکی شامل ضربه، شکستگی، نفوذ آب یا مایعات خارج از شرایط گارانتی خواهد بود.
 • دمای مناسب برای فضای نصب محصولات بین 2 تا 50 درجه سانتیگراد است. عدم تهویه مناسب و بروز مشکلات ناشی از وجود دستگاه در دمای نامطلوب باعث ابطال گارانتی خواهد شد.
 • با توجه به کلاس IP دستگاه حداکثر میزان رطوبت نسبی هوای فضای نصب نباید بیش از 60% باشد.
 • محصولات HBB برای ارائه بهترین بازدهی و کارایی نیازمند منبع تغذیه استاندارد و مناسب میباشند، لذا استفاده از تغذیه و سیم کشی غیر استاندارد موجب ابطال گارانتی میگردد.
 • آسیب های ناشی از نواسانات برق و مشکلات شبکه توزیع نیرو شامل شرایط پذیرش گارانتی نخواهند بود.
 • خدمات پس از فروش شامل به روزرسانی نرم افزاری، تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری پس از اتمام گارانتی و به روزرسانی سخت افزاری یا تعویض دستگاه با مدل های جایگزین با احتساب ما به تفاوت و هزینه ها میباشد.

 

شرایط مرجوعی و ارسال برای گارانتی

به اطلاع میرساند شرایط پذیرش محصولات تعمیری جهت گارانتی یا خدمات پس از فروش، از این قبیل است:

 1. دریافت بسته ها تنها از طریق تیپاکس انجام میشود و مسئولیت ارسال بسته با روش های دیگر به عهده فرستنده میباشد.
 2. بسته های ارسالی حتما باید به صورت پیش کرایه پرداخت شده باشند در غیر اینصورت از تحویل گرفتن بسته و پرداخت کرایه معذوریم.
 3. ماژول هایی که دچار آسیب فیزیکی از قبیل رطوبت و ارتباط با آب، آسیب دیدگی بدنه یا بورد ناشی از ضربه یا کثیفی بدنه و آسیب ناشی از نصب غیر اصولی باشند حتی اگر از مدت گارانتی آنها باقی مانده باشد شامل گارانتی نمیشوند و تعمیر آنها شامل هزینه کامل خواهد شد.
 4. در صورتی که زمان ارسال ماژول ها در بسته بندی مخصوص خود قرار گرفته باشند پس از تعمیر با جعبه خود ارسال خواهند شد، در غیر اینصورت دقیقاً به همان صورتی که ارسال شده اند بازگردانده میشوند. لذا در زمان ارسال بسته مسئولیت آسیب دیدگی ماژول هایی که بسته بندی ندارند به عهده مشتری خواهد بود.
 5. ماژول های که برچسب پلمپ و بارکد آنها باز شده باشد و یا دچار دستکاری سخت افزاری شده باشند به کل از شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش خارج خواهند شد و شرکت هیچ مسئولیتی در قبال تعمیر آن نخواهد داشت.
 6. ارسال بسته تعمیری تنها از سمت نماینده های رسمی امکان پذیر است و بسته های ارسالی از سمت مشتری ها و یا همکاران دیگر تحویل گرفته نخواهد شد.
 7. بسته های ارسالی حتما باید دارای فرم تعمیرات باشند که اطلاعات هر یک از ماژول های موجود در بسته به صورت مجزا در ردیف های فرم به طور کامل لحاظ شده باشند. تکمیل نکردن هر یک از بخش های فرم تعمیرات به منزله سالم بودن ماژول بوده و به همان صورت برگشت داده خواهد شد. تکمیل اطلاعات فرم تعمیرات به شرح زیر است:

 

 • وارد کردن شماره سریال ( بارکد کنار دستگاه) به صورت کامل و خوانا
 • وارد کردن کد محصول برای مثال برای رله 12 کانال MNV = HB-RLY12-MNV
 • تاریخی که ماژول روی پروژه نصب و راه اندازی شده است (تاریخ شروع به کار دستگاه)
 • نام فرستنده ماژول (برای نمایندگانی که شامل زیر مجموعه های داخلی میشوند)
 • اشکال دستگاه به صورت دقیق ،کوتاه و خوانا ( مثال : عدم اتصال به شبکه باس یا عدم اتصال به شبکه وای فای)

  دانلود فرم تعمیرات و مرجوعی

 

*** لازم به ذکر است به دلیل فنی بودن مشکلات و پیچیدگی پروسه تشخیص و تعمیر، مدت زمان دقیقی برای تعمیر ماژول ها تعریف نشده و بسته به شلوغی خط تعمیرات و اشکال دستگاه ممکن است این پروسه طولانی شود و شرکت تعهدی برای اعلام زمان دقیق تعمیرات ندارد. لذا همواره از صبر و شکیبایی شما همکاران متشکریم.